oEmbed Configuration (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Background
ca: Fons

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: Responsive
ca: Responsiu
