oEmbed Configuration (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Background
et: Taust

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Responsive
et: Adapteeruv
