oEmbed Configuration (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Media
fr: Média

en: Loop
fr: Boucle

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Light
fr: Léger

en: App ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Dark
fr: Sombre

en: App Secret
fr: Clé secrète d'application

en: Responsive
fr: Adaptatif
