oEmbed Configuration (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Background
ru: Фон

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Loop
ru: Цикл

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный

en: Responsive
ru: Адаптивный
