oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Media
ar: وسائط

en: Loop
ar: حلقة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Responsive
ar: متوافق مع الأحجام
