oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Background
da: Baggrund

en: Light
da: Lyst

en: Dark
da: Mørkt

en: Responsive
da: Responsivt
