oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Background
de: Hintergrund

en: Media
de: Medien

en: Loop
de: Schleife

en: - Please select -
de: - Bitte auswählen -

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Light
de: Hell

en: Show byline
de: Text anzeigen

en: App ID
de: App-ID

en: Dark
de: Dunkel

en: App Secret
de: App-Secret

en: Responsive
de: Responsiv

en: App secret
de: App-Geheimcode
