oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Background
es: Fondo

en: Media
es: Multimedia

en: Loop
es: Bucle

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Light
es: Fina

en: Byline
es: Pie de foto.

en: Dark
es: Oscuro

en: Responsive
es: Adaptable
