oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Background
fa: زمینه

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
