oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
