oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Background
lv: Fons

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Responsive
lv: Responsīvs
