oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Background
nl: Achtergrond

en: Loop
nl: Lus

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Light
nl: Licht

en: App ID
nl: App-ID

en: Dark
nl: Donker
