oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Background
pl: Tło

en: Loop
pl: Pętla

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Light
pl: Jasny

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Dark
pl: Ciemny

en: App Secret
pl: Sekretne hasło dla aplikacji

en: Responsive
pl: Responsywny
