oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Background
pt: Fundo

en: Loop
pt: Ciclo

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Responsive
pt: Responsivo
