oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Background
sv: Bakgrund

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: Light
sv: Ljust

en: App ID
sv: ID-nummer för app

en: Dark
sv: Mörkt

en: Responsive
sv: Följsam
