oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Background
uk: Тло

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Light
uk: Світла

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Dark
uk: Темний

en: Responsive
uk: Адаптивне
