oEmbed Configuration (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Background
vi: Nền

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
