oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Preview
ar: معاينة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Provider
ar: المزود

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
