oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Preview
az: Önizləmə

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Provider
az: Provayder

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Linked to content
az: Məzmunla əlaqələndirilir

en: Linked to file
az: Faylla əlaqələndirilib

en: Nothing
az: heç nə
