oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
