oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Original image
ca: Imatge original

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res

en: Provider URL
ca: URL del proveïdor
