oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Maximum height
el: Μέγιστο ύψος

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
