oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Image style
eo: Bilda stilo
