oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Uses
fi: Käyttää

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
