oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Preview
fr: Aperçu

en: Original image
fr: Image originale

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: About
fr: À propos

en: File directory
fr: Répertoire du fichier

en: Maximum height
fr: Hauteur maximum

en: Maximum width
fr: Largeur maximum

en: Uses
fr: Utilisations

en: Show preview
fr: Montrer le récapitulatif

en: Field types
fr: Types de champs

en: Upload destination
fr: Destination pour le transfert

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien

en: Provider URL
fr: URL du fournisseur

en: oEmbed content
fr: Contenu oEmbed

en: oEmbed URL
fr: URL oEmbed
