oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Preview
gl: Vista previa

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Provider
gl: Proveedor

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Uses
gl: Usos

en: Show preview
gl: Amosar vista previa

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
