oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
