oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Provider
he: ספק

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: Uses
he: שימושים

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
