oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Preview
hu: Előnézet

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Uses
hu: Használat

en: Show preview
hu: Előnézet mutatása

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: oEmbed content
hu: oEmbed tartalom

en: oEmbed URL
hu: oEmbed webcím
