oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: Nothing
ka: არაფერი
