oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Uses
km: ប្រើ

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
