oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
