oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Show preview
lt: Rodyti atvaizdavimą

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
