oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Provider
ml: ദാതാവ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
