oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
