oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
