oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: File directory
nl: Map

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Show preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Provider URL
nl: Provider-URL

en: oEmbed content
nl: oEmbed-inhoud

en: oEmbed URL
nl: oEmbed-URL
