oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Preview
pl: Podgląd

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Uses
pl: Używa

en: Field types
pl: Typy pól

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: oEmbed content
pl: Zawartość oEmbed

en: oEmbed URL
pl: Adres URL oEmbed
