oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Provider
ro: Furnizor

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: File directory
ro: Folder fișiere

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: Uses
ro: Folosește

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic
