oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Preview
sk: Náhľad

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
