oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Preview
sl: Predogled

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: File directory
sl: Mapa

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: Uses
sl: Uporablja
