oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Original image
sv: Originalbild

en: Provider
sv: Leverantör

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Maximum height
sv: Största höjd

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Uses
sv: Använder

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: oEmbed Field
sv: Fält för oEmbed

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Provider URL
sv: URL till leverantör
