oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Maximum height
te: గరిష్ఠ ఎత్తు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
