oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
