oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: File
ur: فائل

en: Preview
ur: جائزہ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
