oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
