oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
