oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Image style
cy: Arddull delwedd
