oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Preview
da: Gennemse

en: Original image
da: Originalt billede

en: Provider
da: Udbyder

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: File directory
da: Filmappe

en: Maximum height
da: Maksimumhøjde

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: Uses
da: Bruger

en: Show preview
da: Vis forhåndsvisning

en: Field types
da: Felttyper

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet
