oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Original image
et: Algne pilt

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
